Ważny komunikat dla Przedsiębiorców‼

27 kwietnia 2020

? Ważny komunikat dla Przedsiębiorców ‼

Poniżej na prośbę Pana Cezary Przybylski – Marszałek Województwa Dolnośląskiego , publikujemy informacje nt.:
Dolnośląskiego Pakietu Gospodarczego!!!

Szanowni Państwo,

?Mam przyjemność poinformować, że został uruchomiony Dolnośląski Pakiet Gospodarczy. To system pomocy dedykowany mikro, małym i średnim przedsiębiorcom na Dolnym Śląsku.

? Wartość różnorodnych działań oferowanych w jego zakresie przekroczy miliard złotych. Przygotowany przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego Pakiet złagodzi ekonomiczne i gospodarcze skutki epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2.

?W związku z powyższym zapraszam Państwa do udziału w webinarium w zakresie tarczy finansowej – zostaną poruszone kwestie podmiotów uprawnionych do skorzystania z pomocy, rodzaje oferowanego wsparcia i zasady przyznawania środków finansowych. Webinarium jest darmowe i zostanie poprowadzone przez Dolnośląski Fundusz Rozwoju i Kancelarię TLA. Podczas półtoragodzinnej sesji eksperci oraz prawnicy opowiedzą o Pakiecie, możliwościach jakie daje on przedsiębiorcom, formach aplikowania o wsparcie oraz odpowiedzą na Państwa pytania.

?Webinarium odbędzie się 24.04.2020, o godz. 10:00. Zachęcam wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców do zapisywania się i udziału w webinarium: https://app.evenea.pl/…/webinar-dolnoslaski-pakiet-pomoco…/…

?Jednocześnie informuję, że najważniejszym narzędziem umożliwiającym przedsiębiorcom kontakt, porady i skorzystanie z pomocy jest strona internetowa

https://dolnoslaskipakiet.pl/