BEZPŁATNE KONSULTACJE DLA MIESZKAŃCÓW – POZYSKIWANIE DOTACJI UNIJNYCH

24 października 2017

Bezpłatne konsultacje dla chcących pozyskać dotacje unijne

 

            Planujesz rozwinąć istniejący biznes, zakupić maszyny lub urządzenia, założyć nową działalność gospodarczą albo doszkolić swoich pracowników? Zrób to przy współudziale środków z Unii Europejskiej i jeszcze efektywniej zarządzaj swoją firmą.

                Dolnośląska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Gminą Mieroszów organizuje bezpłatne konsultacje podczas, których specjaliści z dziedziny funduszy unijnych pracujący w firmie InServices opowiedzą o aktualnych możliwościach pozyskania dotacji. Tematyką spotkania będą m.in.: informacje jak otrzymać dofinansowanie do zakupu maszyn i urządzeń, pozyskanie pieniędzy na rozwinięcie działalności gospodarczej, zwrotne instrumenty wsparcia z atrakcyjnym oprocentowaniem od 0,5%,  konkurs dedykowany wyłącznie rzemieślnikom z województwa dolnośląskiego, a także możliwość pozyskania pieniędzy na szkolenia pracowników.

Zasady spotkania są proste i stworzone z myślą o przedsiębiorcach. –Zależy nam by w trakcie konsultacji, eksperci przekazali Państwu jak najwięcej użytecznych informacji, w jak najkrótszym czasie. Wiemy, że dla przedsiębiorców każda minuta jest podwójnie cenna -zapewnia prezes Fundacji – Grzegorz Szafrański. Dodaje, że każda z zainteresowanych osób zostanie zapisana na konkretną godzinę. – Indywidualna rozmowa z ekspertem będzie trwać około 30 minut, podczas których konsultanci podzielą się swoją wiedzą, jak również rozwieją wszelkie wątpliwości osób chcących pozyskać fundusze z Unii Europejskiej.

Konsultacje odbędą się 6 listopada w Sali Posiedzeń  Urzędu Miejskiego w Mieroszowie, przy ul. Plac Niepodległości 1. Zainteresowani będą mogli skorzystać z porad ekspertów między godz. 10.00-15.00. Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na konkretną godzinę. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 508-370-884, lub e-mailowo: kontakt@dfrp.pl. Liczba miejsc ograniczona.

[pdf-embedder url=”https://archiwum.mieroszow.pl/wp-content/uploads/mieroszow.pdf”]