Ściana do wspinaczki w Mieroszowie

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego nowo wybudowanego obiektu zlokalizowanego w hali sportowej w Mieroszowie przy ul. Hożej 4. Nasza ściana przeznaczona jest zarówno dla doświadczonych wspinaczy jak i amatorów, w tym dzieci. Obiekt posiada kompletne wyposażenie oraz nowoczesne i funkcjonalne zaplecze socjalne.

Najważniejsze parametry ściany to: wysokość 7,5 m, szerokość 10 m, wysięg przewieszenia 1,8 m, łączna powierzchnia ściany to 88 m2. Użytkownicy mogą tu wypożyczyć komplet sprzętu wspinaczkowego. W wybranych dniach dostępny jest również instruktor.

Zalety wspinaczki jako formy rekreacji i sportu doceniono w wielu krajach świata, a ostatnie lata charakteryzowały się wielkim wzrostem popularności tej dyscypliny. Ogromna zaletą wspinaczki jest jej wszechstronny wpływ na rozwój psychoruchowy człowieka. Wspinaczka na sztucznej ścianie to gwarancja bezpieczeństwa i dobrej zabawy w gronie znajomych. Coraz częściej wspinanie stanowi również formę rehabilitacji osób z różnorodnymi dysfunkcjami fizycznymi i psychicznymi.

Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo
pod nr telefonu: 0048 692 250 857