Bony turystyczne

25 maja 2022

Szanowny Państwo,

w związku z dużą liczbą niewykorzystanych bonów turystycznych wśród mieszkańców Dolnego Śląska, zachęcamy mieszkańców Gminy do korzystania z możliwości dokonywania płatności za usługi turystyczne, wykorzystując w tym celu bon turystyczny.
Bon turystyczny jest popularnym środkiem płatniczym za usługi turystyczne, zapewniającym wymierne korzyści finansowe przedsiębiorcom z branży. Nadal jednak nie wszystkie uprawnione osoby aktywowały lub
wykorzystały przysługujący im bon. Liczba osób uprawnionych do skorzystania z tego rodzaju płatności do marca 2022 wynosiła 324 074.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turystów, Dolnośląska Organizacja Turystyczna za pośrednictwem portalu www.dolnyslask.travel.pl umożliwia skorzystanie z ofert turystycznych łączących noclegi wraz z atrakcjami, które dają szereg możliwości spędzenia czasu w ciekawy sposób. Strona ta skupia ponad 1 000 różnych ofert turystycznych, przygotowanych na podstawie propozycji dolnośląskich biur podróży, lokalnych przewodników, hotelarzy, restauratorów i innych przedstawicieli branży. Oferty kierowane są przede wszystkim do rodzin z dziećmi, dzięki czemu można je zrealizować, wykorzystując bon turystyczny, którego ważność została wydłużona do końca września 2022 roku.