DNI MIEROSZOWA

5 czerwca 2017

W ramach obchodów XLIII Dni Mieroszowa (3-4 czerwca 2017r.) na Parkowej Górze odbyły się zawody rowerowe dla dzieci na PumpTracku, które przysporzyły nie lada emocji.
W trakcie pikniku rodzinnego dzieci mogły skorzystać z animacji prowadzonych przez instruktorki, wspólnie bawiły się, tańczyły, rysowały, malowały twarze.

W godzinach popołudniowych miał miejsce koncert zaprzyjaźnionej czeskiej orkiestry pod nazwą Svingacek, a następnie można było pobawić się przy dźwiękach muzyki zespołu Marconi. Każdy również mógł posilić się przy specjalnie przygotowanym stanowisku gastronomicznym. Jedną z atrakcji  była również wizyta żołnierzy 10 Brygady Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa, oblegani przez starszych
i młodszych mieszkańców gminy żołnierze prezentowali poszczególne rodzaje broni ręcznej. Równie oblegany był trenażer strzelecki „Cyklop”.

Dziękujemy naszym przyjaciołom artylerzystom DAS 10 BKPanc ze Świętoszowa za wizytę,a wszystkim obecnym mieszkańcom Gminy Mieroszów za obecność i wspólną zabawę. Parkiet był zapełniony do późnych godzin nocnych.