Do 29 Finału WOŚP pozostało dwa i pół tygodnia, także przyspieszamy!

13 stycznia 2021

Cześć Orkiestrowicze!!!
Do 29 Finału WOŚP pozostało dwa i pół tygodnia, także przyspieszamy  ?.
Wbrew wszystkiemu, albo pomimo wszystko, wraz z ponad 1362 sztabami w całym kraju oraz poza jego granicami, gramy 29 Finał WOŚP 31 stycznia 2021 r.
Ale uwaga! W tym roku gramy nie w sali spotkań im. W. Szomańskiego MCK, ale w przepięknej zimowej scenerii MIEROSZOWSKIEGO RYNKU ❤️!!! Będą licytacje, będzie wesoło, będzie kolorowo, będzie ciekawie, ale także bezpiecznie i zgodnie z wszystkimi zaleceniami obowiązującymi w związku z pandemią COVID-19.
Hasłem tegorocznego finału jest „FINAŁ Z GŁOWĄ” – zbieramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W związku z tym 31 stycznia na ulicach kwestować będzie dziesiątka naszych niezawodnych, uśmiechniętych (choć zamaskowanych  ?) Wolontariuszy. W niektórych miejscach w gminie Mieroszów, pojawią się również skarbonki stacjonarne, ale o tym jeszcze Was poinformujemy.
Program mieroszowskiego 29 Finału WOŚP przedstawimy w późniejszym terminie, a już od jutra, codziennie będziemy przedstawiać Wam przedmioty i atrakcje przeznaczone na licytacje. Wszystkie osoby, które chciałyby w jakiś sposób wesprzeć tegoroczny finał, przekazać coś na licytację lub dowiedzieć się czegoś na jego temat ZAPRASZAMY!
Kontakt – Basia nr. tel. 506 067 430 lub wiadomości wysyłane na facebookowy profil Mieroszowski Sztab Wośp Wośp.
Sie ma!  ?