Ferie 2019 z Mieroszowskim Centrum Kultury

24 stycznia 2019

Na nadchodzące ferie, które rozpoczną się już 28 stycznia 2019 roku Mieroszowskie Centrum Kultury przygotowało szereg zajęć (rękodzieło, sudoku, plastyka), spotkań, wycieczek. Każdego dnia zaskoczymy czymś nowym.

Poniedziałki – to zajęcia z rękodzieła, które poprowadzi Pani Beata Kołodziej, zaraz po nich odbędą się zajęcia z sudoku i innych gier logicznych, poprowadzi je Pan Dariusz Frąszczak .

Wtorki – to zajęcia na siłowni (Hala na Ul. Hożej 4) a także ciekawe opowieści o swoich podróżach po świecie, o których podczas spotkań opowie podróżnik Klaudiusz Słomczyński.

We wtorki oraz środy Pan Zbigniew Szałko prowadzi zajęcia muzyczne, na których uczestnicy przygotują teledysk (pierwszy tydzień ferii), a w drugim tygodniu odbędą się zajęcia indywidualne.

W środy czekają na Was zajęcia plastyczne (prowadzi je Pan Jan Walkowiak), oraz sudoku, logiczne (Dariusz Frąszczak).

Czwartki spędzimy aktywnie – na wycieczkach wokół Mieroszowa, można na nie wziąć także sanki (jeżeli pogoda dopisze).

Piątek to zajęcia kreatywne w bibliotece, gry planszowe, oraz zajęcia sudoku (prowadzi Dariusz Frąszczak).

Biblioteka w Sokołowsku również przygotowała zajęcia dla dzieci.Zapraszamy na nie od poniedziałku do piątku w godz 10-16 (czwartki do 15).

Ponadto w dniu 3 lutego 2019 (niedziela)  na ul. Sportowej 4 w Mieroszowie w godzinach 12.00 – 16.00 będą organizowane Ferie na Dmuchańcach.