Konkurs „Podwórko NIVEA 2021”

2 kwietnia 2021

Szanowni Państwo

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu, w którym można wygrać 1 z 20 Podwórek NIVEA – unikatowy i jedyny w swoim rodzaju plac zabaw dla swojej okolicy.

Podwórka NIVEA to akcja, dzięki której wybudowano już 160 takich miejsc w całym kraju. Podwórka NIVEA pozwalają pielęgnować aktywne spędzanie czasu, a także ułatwiają nawiązywanie przyjaźni. Skłaniają do bycia razem i pozwalają czerpać radość ze wspólnej zabawy, a tego dzieci potrzebują teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi zachęcają zarówno dzieci, jak i dorosłych do integracji oraz budzą niezliczone pomysły na kreatywne zajęcia. Na Podwórkach NIVEA znajdują się takie urządzenia, jak np. kubikowa ścianka wspinaczkowa, karuzela, planetarium z rozrysowanym układem gwiazd, różnego rodzaju gry edukacyjne oraz tak lubiane przez dzieci huśtawki.

Każde z Podwórek NIVEA ma wartość aż 250 000 PLN i jest jedną z najcenniejszych nagród, jakie można zdobyć w akcjach społecznych w Polsce. Może ono wyróżnić miejscowość lub okolicę, zapewniając dzieciom oraz rodzinom nowe i ciekawe miejsce zabaw czy spotkań. Dodatkowo Podwórko NIVEA może stanowić pomoc w prowadzeniu zajęć edukacyjnych i sportowych.

W konkursie Podwórko NIVEA może wziąć udział: publiczna szkoła podstawowa, gmina, dom kultury czy ośrodek sportu i rekreacji.

Zachęcamy Państwa do zgłoszenia swojej lokalizacji, by razem wygrać 1 z 20 Podwórek NIVEA!

Szczegóły na: www.podworko.nivea.pl.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od 15.03 do 14.05.2021 r.

Regulamin akcji, szczegóły dotyczące zgłoszenia potencjalnej lokalizacji oraz wszelkie niezbędne informacje dostępne są na www.podworko.nivea.pl.

Petycja

Zaproszenie do Konkursu