MIĘDZYNARODOWY BIEG MIESZKA I DOBRAVY

5 czerwca 2017

4-go czerwca 2017r. miał miejsce Międzynarodowy Bieg Mieszka i Dobravy.

Bieg wystartowali – Starostka Mezimesti  Eva Muckova oraz Burmistrz Mieroszowa Marcin Raczyński – życząc wszystkim biegaczom jak najlepszych wyników i bezpiecznego dotarcia do mety.

  W tym roku uczestnicy wyruszyli z Mieroszowa , pokonując niełatwą, ale jakże malowniczą trasę, aby zakończyć zmagania po czeskiej stronie – meta biegu usytuowana była na terenie Aqualandu w Mezimesti.

W biegu udział wzięło ponad stu zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Kolejny międzynarodowy bieg  był okazją do nawiązywania i zacieśniania przyjaźni i współpracy, to również czas na wspólne biesiadowanie, rozmowy, wymianę doświadczeń, a przede wszystkim promowanie zdrowego stylu życia i rywalizacja w duchu fair play.

Poniżej zamieszczamy wyniki Międzynarodowego Biegu Mieszka i Dobravy.

[pdf-embedder url=”https://archiwum.mieroszow.pl/wp-content/uploads/Výsledky-Běh-Měška-a-Doubravky-4.6.17.pdf” title=”Výsledky – Běh Měška a Doubravky 4.6.17″]

[pdf-embedder url=”https://archiwum.mieroszow.pl/wp-content/uploads/Běh-Měška-a-Doubravky-4.6.1.7.pdf” title=”Běh Měška a Doubravky 4.6.1.7″]

[pdf-embedder url=”https://archiwum.mieroszow.pl/wp-content/uploads/Open-kobiety.pdf” title=”Open kobiety”]

[pdf-embedder url=”https://archiwum.mieroszow.pl/wp-content/uploads/Open-mężczyźni.pdf” title=”Open mężczyźni”]

Serdecznie dziękujemy naszym czeskim przyjaciołom za współpracę i pomoc przy organizacji.