Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na indywidualne konsultacje w Mieroszowie

5 lutego 2019

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu (PIFE)  zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji dotyczących wsparcia ze środków Unii Europejskiej, które odbędą się w Urzędzie Miejskim w Mieroszowie dnia 19 lutego 2019 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Sali Posiedzeń (II piętro).Podczas indywidualnych konsultacji w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informację, czy planowane przedsięwzięcie ma szanse na dofinansowanie z funduszy europejskich.


Pracownicy Punktu przedstawią dostępne możliwości wsparcia oraz wyjaśnią zasady ubiegania się o dotacje ze środków unijnych. Poinformują także o instrumentach zwrotnych – niskooprocentowanych pożyczkach, dostępnych obecnie na rozpoczęcie działalności gospodarczej, a także na rozwój działalności gospodarczej, w tym  duże pożyczki  inwestycyjne czy na zakup nieruchomości.

Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie osoby i podmioty zainteresowane tematem funduszy europejskich. W szczególności zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne planujące założenie własnej firmy.