Narodowy Spis Powszechny 2021 – instrukcja przez internet.

16 kwietnia 2021
Podczas Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (NSP 2021) podstawową i obowiązkową metodą spisową jest samospis internetowy.
Co jeśli nie masz komputera lub Internetu? Nie przejmuj się, dla Ciebie też istnieje wygodna i bezpieczna opcja: spis przez telefon. Pomoże Ci w tym infolinia spisowa dostępna pod numerem
☎ 2⃣ 2⃣ 2⃣ 7⃣ 9⃣ 9⃣ 9⃣ 9⃣ 9⃣
Spis przez telefon jest prosty:
Wystarczy zadzwonić na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99. Głos lektorki podpowie nam, co mamy zrobić, by rozpocząć spis:
najpierw trzeba wybrać klawisz „ 1⃣”, aby wybrać „Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021”, potem znów wciskamy „ 1⃣”, czyli „Spisz się przez telefon”.
Telefon odbierze pracownik urzędu statystycznego, który będzie po kolei czytać pytania z formularza spisowego i wprowadzi odpowiedzi do systemu.
Rozpocznie od pytania o ? ? ? ? ?, konieczny do zalogowania się do aplikacji spisowej.
Infolinia spisowa działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.
Spis przez telefon jest opcją wygodną i bezpieczną, ponieważ wyklucza kontakt bezpośredni z inną osobą i nie musimy już potwierdzać tożsamości rachmistrza. Szczególnie polecamy to rozwiązanie Seniorom.
Więcej informacji: https://spis.gov.pl
Jest to opcja bezpieczna, zwłaszcza z punktu widzenia osób starszych: sami inicjujemy kontakt i nie musimy sprawdzać, czy zgłaszająca się do nas osoba jest prawdziwym rachmistrzem.
Zachęcamy także do obejrzenia filmu ze spotkania zorganizowanego przy udziale wałbrzyskiej policji oraz przedstawicieli GUS.
https://www.youtube.com/watch?v=0ECgkt6X050

Zobacz koniecznie

Strefa dla inwestora
Działki budowlane
Lokale mieszkalne i użytkowe
Przygotowanie
Lokalnego Programu Rewitalizacji
Gminy Mieroszów
Polsko-Czeska
Współpraca transgraniczna
Film promocyjny i prezentacja
Bike Arena
Parkowa Góra
Gmina Mieroszów
ZOO Farma

Kinoteatr Zdrowie
Reaktywacja