PLANETA ANNA – koncert piosenek Anny German

5 czerwca 2017

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie kulturalne w naszej Gminie.

10- go czerwca o godzinie 18.00 w sali im. Włodka Szomańskiego odbędzie się Koncert Laureatów V Ogólnobiałoruskiego Festiwalu Piosenki Anny German.

wstęp wolny! Liczymy na Państwa obecność.

 

“Planeta Anna “ to tytuł tegorocznego koncertu laureatów V Białoruskiego Festiwalu Piosenki Anny German “Eurydyka”.

Organizatorzy koncertu: Stowarzyszenie Współpracy Polska-Wscho Oddział w Wałbrzychu, Centrum Kultury w Mieroszowie oraz Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu  zapraszają do MCK  10 czerwca (sobota ) o godz.18.00  na koncert w  wykonaniu artystów z Białorusi, którzy zaprezentują piosenki z repertuaru Anny German.

Festiwal organizowany jest przez  Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Mińsku, oraz Marynę Towarnicką i Witalija Aleszkiewicza.

W koncercie wystąpią :

 Anastazja Subocz, Halina Sokolnik, Krystyna Burak, Julia Skurko i zespół instrumentalny „Ars Longa”. Zespół wokalny „Wszystko w porządku”.

Oprócz  laureatów wystąpią zaproszeni artyści: Nadzieja Brońska, Iwan Iliczow, duet  „Wspólna Wędrówka”.

W ich wykonaniu usłyszymu między innym  utwory: „Człowieczy los”, „Tańczące Eurydyki”, „Wróć do Sorrento”, „Tylko raz w roku kwitną sady”, „Nadzieja” i wiele innych. Wszystkie utwory z repertuaru Anny German będą prezentowane w oryginalnych aranżacjach i zostaną wykonane w języku polskim, rosyjskim I włoskim

Mecenat nad koncertami  sprawuje Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.