Przywrócenie bezpośredniej obsługi obywateli w Urzędzie Miejskim jaki i Ośrodku Pomocy Społecznej

26 maja 2020

?Od poniedziałku 25 maja zgodnie z informacjami zawartymi w Rozporządzeniu MSWiA, zarówno Urząd Miejski jak i Ośrodek Pomocy Społecznej w Mieroszowie są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli ‼

▶️W związku z powyższym od dnia dzisiejszego, przy zachowaniu obowiązujących reguł bezpieczeństwa, wznawiamy bezpośrednią obsługę interesantów:

✅Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów)- oznacza to, że w jednym pomieszczeniu w naszym Urzędzie będzie mogła przebywać 1 osoba/klient.

✅Każdy interesant korzystający z usług tutejszego urzędu proszony jest o zakrycie ust i nosa (maseczka itp), jak i zdezynfekowanie rąk środkami przeznaczonymi do tego celu (specjalne dozowniki znajdują się na każdym piętrze w urzędzie).

✅Od środy 27 maja wznowione są również dyżury Burmistrza dla mieszkańców.
Spotkania z mieszkańcami odbywać się będą w każdą środę w godzinach od 13.00 do 16.30.
Wizytę prosimy wcześniej umówić telefonicznie:
☎️ 743030080

✅Od poniedziałku 1 czerwca bezpośrednią obsługę interesantów wznawia także ZGKIM Mieroszów Sp.z o.o.

Priorytetem administracji w najbliższym czasie będzie rozwój e-usług. Wielu Polaków w ciągu tych trzech miesięcy skorzystało z elektronicznej możliwości kontaktu z urzędem.

Burmistrz Andrzej Lipiński