SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

6 grudnia 2017

A jednak Mikołaj nas nie zawiódł,przebył długą drogę, odwiedził mnóstwo dzieci i dotarł do Mieroszowskiego Centrum Kultury. A tam czekała na niego wielka gromada samych grzecznych dzieci z Gminy Mieroszów . Było wesoło,kolorowo,miło i bardzo emocjonująco! W oczekiwaniu na wizytę specjalnego gościa, czas umilali nam aktorzy występujący w teatrzyku, dzieci i młodzież z grup tanecznych przy MCK-należy dodać,że był to ich bardzo udany debiut! Zaśpiewała dla nas Marta Linowska, która swym ciepłym głosem zaczarowała wszystkich i wprowadziła w iście świąteczny nastrój, a malowanie twarzy okazało się hitem. W całym oczekiwaniu towarzyszył burmistrz Marcin Raczyński,który wspólnie z całą gromadą ze wszystkich sił przywoływał Mikołaja. 
Strudzony Mikołaj nie zawiódł nikogo, podarował słodkości i spędził ze wszystkimi czas, pozował do zdjęcia, odpowiadał na pytania i rozdawał uśmiechy oraz zarażał dobrą energią.
Szkoda,że Mikołajki są tylko raz w roku… Pamiętajmy, aby być dla siebie dobrym nie tylko raz w roku i obdarowywać siebie wzajemnie chociażby dobrym słowem i uśmiechem każdego dnia!
Dziękujemy Pani Małgosi-dobrej wróżce,księdzu Jerzemu,Pani Ewie,która ma zawsze czas… Śnieżynkom i Elfom z MCK, młodym artystom, Radzie Miejskiej za wsparcie oraz Panu Burmistrzowi za to,że pomógł Mikołajowi trafić do Mieroszowskiego Centrum Kultury .