SPOTKANIE Z PISARKĄ ELŻBIETĄ BEDNARCZYK

11 grudnia 2017

Mimo niesprzyjającej aury,dzieci z Gminy Mieroszów w piątek 8-go grudnia znalazły się w pięknej słonecznej Australii. Przewodnikiem niezapomnianej podróży była pisarka i tancerka pani Elżbieta Bednarczyk, która zabrała dzieci i nauczycieli na niezwykłą i niezapomnianą wycieczkę. Podczas ciekawych i barwnych opowieści można było dowiedzieć się, jak wygląda życie w Australii,jakie zwierzęta zamieszkują ten teren,jakie potrawy spożywają tamtejsi mieszkańcy i jak życzliwość wobec drugiego człowieka pomaga w życiu codziennym. Pięknie przygotowana prezentacja sprawiła, że każdy mógł przenieść się w te ciepłe,słoneczne miejsca.
Pisarka opowiedziała dzieciom także o swoim życiu oraz książeczce,którą napisała specjalnie dla najmłodszych odbiorców.
„Kłótnia w tornistrze” to krótkie wierszowane opowieści, napisane w zabawny sposób,które mają za zadanie uczyć szacunku do otaczającego nas świata, przyrody oraz przyborów szkolnych.
Pani Elżbieta z uśmiechem odpowiadała na wszystkie nurtujące dzieci pytania-a było ich sporo, a na koniec spotkania zaprezentowała się we wspaniałym tańcu,który zachwycił wszystkich zgromadzonych.
Mamy nadzieję,że było to pierwsze,ale nie ostatnie spotkanie z panią Elżbietą.